Festat e fundit për Melaninë në Shtëpinë e Bardhë, ja si e dekoroi ambjentin

Këto janë festat e fundit që Melania dhe Donald Trump kalojnë në Shtëpinë e Bardhë, ndërsa 50-vjeçarja është kujdesur të dekorojë për herë të fundit ambientin me rastin e festave.

Në llogarinë e saj në Instagram, Melania ndau foto të pemëve gjigante të zbukuruara, duke falenderuar këdo që e kishte ndihmuar.

Mediat e huaja kanë bërë të ditur se Melania është gati për divorcin nga Trump.
50-vjeçarja është duke bërë gati stafin juridik për të nisur procedurat dhe mësohet se ajo do të kërkojë që djali i tyre 14-vjeçar të marrë një pjesë të barabartë të pasurisë së Trump.

Melania dhe Trump kanë pasur prej kohësh probleme në martesën e tyre, mirëpo e vetmja arsye që ajo nuk kishte kërkuar divorcin ishte në mënyrë që të mos ndikonte negativisht gjatë zgjedhjeve për president.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.