Zyrtari i FSHF-së zbulon në sa vende të botës do transmetohet finalja e Tiranës

Finalja e Conference League, e para e këtij lloji nga UEFA, do të transmetohet në 155 vende të botës. Një risi që e konfirmoi drejtori i komunikimit në FSHF, Andi Verçani, në një lidhje skype për Sport Neës të moderuar nga Enxhi Biba.

Në vendin tonë ky është ekskluzivitet i Supersport, që do të përcjellë live nga 21:00 ndeshjen Roma-Feyenoord. Për herë të parë një event nga kryeqyteti shqiptar do të ndiqet nga kaq shumë vende dhe emrin i Tiranës sonte do të jetë më i lakuari në botë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.