Zhduket 25-vjeçari, babai kërkon ndihmë nga Policia

Më datë 04.07.2022, shtetasi K. Sh., 62 vjeç, ka kallëzuar se ka humbur kontaktet me djalin e tij, shtetasin O. Sh., 25 vjeç, banues në Fier. Punohet për gjetjen e tij.
Materialet i kaluan Prokurorisë Vlorë dhe Prokurorisë Sarandë, për veprime të mëtejshme.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.