Vlora në shok/Atentati me armë zjarri i merr jetën Benjamin Bezhanit

VLORË– Atentat me armë zjarri në Vlorë, vritet një person. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Dukat të Vlorës, por nuk dihen detaje të tjera lidhur me viktimën.

Personi i vrarë në Vlorë është Beniamin Bezhani, rreth 30 vjeç.

Ndërkohë që një makinë, e cila dyshohet se është përdorur në atentat është e djegur plotësisht. Në mjetin e shkrumbuar janë shënuar 8 plumba, që janë qëlluar drejt mjetit tip ‘Benz’. Policia e Shtetit ka mbërritur në vendngjarje dhe nisur hetimin për kapjen e autorëve të atentatit.

Vijon..

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.