VIDEOLAJM/ Protestuesit thyejnë xhamat e selisë së PS

Protestuesit kanë thyer edhe xhamat e selisë së PS. Ata kama marrë koshat e mbeturinave të rrugës dhe i kanë hedhur në drejtim të xhamave në hyrje të selisë rozë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.