VIDEO/ Rama: Pamje spektakolare nga kantieri i bypass-it të Vlorës, aty ku po ndërtohet Ura 3

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në “Facebook” disa pamje nga kantieri i bypass-it të Vlorës, ku po ndërtohet Ura 3.

“MIRËMËNGJES

dhe me këto 60 sekonda spektakolare nga kantieri i bypass-it të Vlorës, aty ku po ndërtohet Ura 3, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan shefi i qeverisë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.