Video/ Rama nxjerr pamje nga Kanionet e Erzenit: Natyrë spektaklolare

Këtë pasdite, kryeministri Edi Rama ka ndarë pamje nga Kanionet e Lumit Erzen.

Me një video në rrjetet sociale, Rama u uron të gjithëve pasdite të këndshme.

“Pasdite të këndshme nga kanionet e lumit Erzen dhe natyrës spektakolare”, shkruan Rama.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.