VIDEO/ Protestuesit, përplasjet policinë. Kërkojnë dorëheqjen e zyrtarëve të tjerë

Në protestën që po mbahet në sheshin “Skëndërbej” për vrasjen e Klodian Rashën, janë shënuar përplasje mes protestuesve dhe forcave policore.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.