VIDEO/ Policia, gaz lotsjellës për të larguar protestuesit

Protestuesit, edhe pasi policia ka hedhur gaz lotsjellës, nuk janë ndalur dhe kanë vazhduar të protestojnë. Në video shihen të rinj, por edhe fëmijë, në protestën për vrasjen e të riut Klodian Rasha.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.