Video/ Festë në 28 institucione të shërbimit social, Manastirliu këndon me fëmijët

Ministrja e Shëndetësisë dhe e Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu këtë të marta ka qenë Shtëpinë e Foshnjes “Hannah dhe Rozafa” ku ka festuar me fëmijët festat e fundvitit.

Manastirliu ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku duken momente festive dhe ajo shfaqet mes fëmijëve duke kënduar bashkë me to.

Ndër të tjera në fjalën e saj ajo thekson se këtë 28 dhjetor ato festojnë në 28 institucionet e shërbimit social në të gjithë vendin.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.