VIDEO/ E moshuara mahnitet me tifozët në Tiranë, duartroket ultrasit e Romës

Dita e sotme nisi më qetë nga nata e kaluar.

Qytetarët në Tiranë po shijojnë pak nga spektakli i tifozëve italianë që kanë kënduar në kor së bashku. Një video e ndarë në rrjetet sociale tregon si një e moshuar shqiptare mahnitet dhe impresionohet. Ajo ka nisur t’i duartrokas tifozët e Romës në formën e mbështetjes.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.