Veliaj me Presidentët Moisiu e Topi: Shqipëria e njerëzve të mirë

Një ditë pasi Kuvendi miratoi raportin e Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliajn, është takuar me dy ish-presidentët, Alfred Moisiu dhe Bamir Topi.

Kryebashkiaku Veliaj, ka publikuar një foto në rrjetet sociale me dy presidentët, të cilën e shoqëron edhe me një shprehje të John Adams.

“Nese veprimet e tua frymezojne te tjeret per te enderruar, mesuar dhe punuar me shume, atehere ti je lider” (John Adams). Kënaqesi gjithmone takimi me dy presidentët qytetarë e frymëzues Alfred Mosiu dhe Bamir Topi – Shqipëria e njerëzve të mirë”, shkruan Veliaj.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.