Tiranë/ Përfshihet nga zjarri banesa dykatëshe

Një zjarr ka përfshirë një banesë dykatëshe në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë. Ndërtesa sipas burimeve zyrtare ishte e pabanuar ndërkohë që po punohet për shuarjen e flakëve dhe evidentimin e shkaqeve.

Tiranë/informacion paraprak

Më datë 01.06.2021, rreth orës 14:20, në rrugën “Myslym Shyri”, në kryqëzim me rrugën “Adem Kruja”, ka rënë zjarr në një banesë dy katëshe të pabanuar.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga Grupi Hetimor për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.