Tiranë/ 18-vjeçarja tenton vetëhelmimin me medikamente

Një adoleshente ka tentuar t’i japë fund jetës duke konsumuar disa medikamente, ndërsa ndodhej në gjendje të rënduar psikologjike.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tahsim” dhe 18-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

“Më datë 08.06.2021, në rrugën “Hoxha Tahsim”, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike ka konsumuar disa medikamente, shtetasja A. H., 18 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.