Tensionohet situata/ Protestuesit tentojnë të rrëzojnë pemën e Krishtlindjes para Kryeministrisë

Pas Ministrisë së Brendshme, disa prej protestuesve u zhvendosën për tek Kryeministria.

Zemërimin për vrasjen e Klodian Rashës nga një polic, të rinjtë duket se po e nxjerrin me pemën e Krishtlindjes e vendosur në hyrje të godinës qeveritare.
Ata janë parë teksa kanë tentuar ta rrëzojnë pemën, dhe kanë hequr një pjesë të zbukurimeve të saj.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.