Talenti i Udineses pranon ofertën e Tottenham

Tottenham e ka bindur mbrojtësin e majtë, Destiny Udogie, të transferohet drejt Premier League.

Londinezët kanë arritur marrëveshjen për pesë vite me mbrojtësin dhe javën e ardhshme pritet të konkretizohet gjithçka.

Te Tottenham e shohin Udogie si pjesë të projektit për të ardhmen dhe plani është që ta huazojnë sërish te Udinese, që të ketë mundësinë të luajë. 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.