Stuhi e fortë ere në Kolonjë, pema e Krishtlindjes rrëzohet në tokë

Stuhia e fortë e erës që ka përfshirë vendin tonë në orët e pasdites ka shkaktuar incidentin e parë në Kolonjë. Pema e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, e cila ishte vendosur pak ditë më parë në sheshin e qytetit, është rrëzuar nga era pasditen e sotme.

Foto e publikuara në media tregojnë bredhin e rrëzuar në shesh, i cili pritet të rivendoset nga punonjësit e bashkisë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.