Stresi sfidon, edhe pse në kërkim Sot, si dje, derisa dikush të jap dorëheqje ose …!

Këngëtari Arkimed Lusha, i njohur si “Stresi”, ka publikuar në rrjetet sociale, videon nga protesta e mbrëmshme, ku ai ishte pjesë dhe tha se kishte organizuar një prej tubimeve më të mëdha që ka parë vendi.

Stresi: Unë jam Azem Hajdari i dytë. Kam organizuar protestën më të madhe!
Sot ai është i shpallur në kërkim nga policia, ndërsa në Instagramin e tij ka publikuar video nga makina.

Por pak minuta para se të nisë protesta e sotme, ai shkruan në rrjetet sociale se sheshi do të mbushet sërish, derisa ministri Lleshaj të japë dorëheqjen.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.