Video/ Shtypet qëllimisht me makinë, qeni ulëret nga dhimbja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një shofer i ka kaluar sipër me makinë një qeni.

Momentin e ka kanë kapur kamerat e sigurisë së një objekti në Durrës, ku duket teksa shoferi i një malkine tip “Volvo” del nga parkimi dhe i kalon sipër një qeni të shtrirë në mes të rrugës.

Duket se shypja ishte e qëllimshme, pasi shoferi ka pasur një fushëpamje të pastër.  Në fund të videos shihet qeni i cili vjen vërdallë duke ulëritur për shkak të dhimbjeve të shkaktuara.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.