Shoferi në Kamzë përplas këmbësorin 19-vjeçar

Një shofer në Kamzë ka aksidentuar me automjet një adoleshent.

Bëhet e ditur se rreth orës 20:30, në rrugën “Besëlidhja” mjeti me drejtues F. P ka përplasur P. P., 19 vjeç i cili ishte duke ecur në këmbë.

I riu ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.