Kamerieri, sherr me pushuesit për lekët e shezlongut

Një sherr ka ndodhur këtë mbrëmje në plazhin e Tales, në Lezhë.

Një kamerier, që njëkohësisht mblidhte edhe lekët e shezlongëve, është konfliktuar me dy djem pushues për lekët e shezlongut.

Konflikti është përshkallëzuar në dhunë fizike e për pasojë ka mbetur i dëmtuar kamerieri.

I riu u dergua në spitalin e Lezhës ku pas marrjes së mjekimit, është marrë në komisariatin e policise, ku dhe po jep deponimin.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.