Gomonia përplas makinën në rrugë

Një ngjarje e rëndë mund të ishte shënuar sot në Shëngjin, kur një gomone që po tërhiqej nga një automjet u shkëput dhe përfundoi në trotuar, duke goditur një makinë në anë të rrugës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe shoqëroi në komisariat drejtuesin e automjetit që tërhiqte mjetin lundrues.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.