Sekuestrohen një sasi paundësh në Portin e Durrësit

Një sasi paundësh janë sekuestruar mbrëmjen e sotme në portin e Durrësit.

Mësohet se origjina e këtyre parave është nga shteti italjan.

Nuk dihet ende sasia e parave të sekuestruara ndërkohë që mësohet se po vijon ende numërimi i tyre.

Pak më herët gjatë ditës së sotme, në Portin e Durrësit u kap një sasi prej 300 kg kokainë që vinte nga Maqedonia e Veriut dhe kishte destinacion Italinë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.