Rruga e Arbrit, Rama: Po punohet për shtresat asfaltike dhe hapjen e tunelit të Murrizit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij të “Facebook” pamje nga punimet në “Rrugën e Arbrit”.

Në mesazhin e tij, Rama thekson se vijon puna pa u ndalur drejt përfundimit të kësaj rruge, ndërsa thekson se aktualisht po punohet për shtresat asfaltike dhe hapjen e tunelit të Murrizit.

Mesazhi i Ramës:

Vijon pa u ndalur puna drejt përfundimit të RRUGËS SË ARBËRIT👷‍♀️🏗🛣
Po punohet për shtresat asfaltike dhe hapjen e Tunelit të Murrizit

SkaKohëPërPushim 🏃‍♀️🏃🏻‍♂️

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.