Rrobat dhe aksesorët më shumë se makina, dalin videot e reja të gjyqtares së Elbasanit

Të tjera video të gjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani kanë qarkulluar në rrjet. Ajo që bie në sy janë veshjet e shtrenjta dhe makina e shtrenjtë që ekspozon gjyqtarja.

Enkelejda Kapedani nuk ka kaluar ende vetingun, ndërsa ILD ka nisur një hetim ndaj saj, e cila aktualisht mban dhe postin e kryetares në detyrë të Gjykatës së Elbasanit.

Një ditë më parë aj deklaroi se videot i janë publikuar nga të tjerë dhe se nuk dispononte rrjet social tik-tok./ Tirananews

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.