Rama uron katolikët për festën e Shën Kollit

Kryeministri i Shqipërise, Edi Rama, përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ka uruar besimtarët katolike për festën e Shën Kollit.

Postimi i marrë nga Facebook:

MIRËMËNGJES !

Në këtë të diel të bekuar dhjetori që përkon me festën e Shën Kollit, ju uroj një ditë me dashuri dhe kujdes për veten e të afërmit tua

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.