Rama shkon për ngushëllim tek familja e Klodian Rashës

Pasi u kthye nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryeministri Edi Rama shkoi për vizitë tek familja e 25-vjeçarit Klodian Rasha.

Kreu i qeverisë ngushëlloi miqtë dhe të afërmit e të riut që u vra nga polici.

Në orën 18.00 të kësaj të enjte, kryeministri Rama ka paralajmëruar një reagim për mediat, për herë të parë pasi ndodhi ngjarja.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.