Video/ Rama publikon apelin e të rinjve: Pse duhet të vaksinoheni

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar mëngjesin e sotëm një video, përmes së cilës, të rinjtë bëjnë thirrje për t’u vaksinuar, pasi në këtë mënyrë mbrojnë veten dhe familjen nga virusi i rrezikshëm.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me këtë ftesë të të rinjve për bashkëmoshatarët e tyre që t’i drejtohen pikave të vaksinimit, si e vetmja mënyrë për të mbrojtur veten, familjen dhe miqtë nga virusi i rrezikshëm, ju uroj një javë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.