Rama publikon fotot dhe pyet: A e gjeni dot ku është ky qytet?

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto në rrjetet sociale nga pallatet e përfunduara në kuadër të procesit të rindërtimit pas tërmetit të 26 nëntorit të vitit 2019.

Rama nuk e ka zbuluar vendndodhjen por kërkon nga komentuesit ta gjejnë se ku ndodhet ky qytet.

“A e gjeni dot ku është ky qytet?”, ka shkruar kryeministri Edi Rama krahas fotove.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.