Rama me pamje magjepsëse: Ju uroj një dhjetor të paqtë

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur duke u uruar shqiptarëve një dhjetor të paqtë.

Ai ka publikuar një foto piktoreske, ku shihet rruga dhe pemët e mbuluara nga dëbora, teksa shkruan se sot 1 dhjetor, është dita e parë e dimrit zyrtarisht.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe në këtë ditë të parë të dimrit zyrtar, ju uroj një dhjetor të paqtë në rrugën e mbylljes së vitit🙏”shkruan Rama në postimin e tij

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.