Rama fillon javën me një mesazh: Rindërtimi pas tërmetit, askush nuk do të mbetet vetëm

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të fillojë javën me një mesazh, ku uron familjen Lana për shtëpinë e re duke shtuar se, të gjithë qytetarët e demtuar nga tërmeti do të gjejnë të njëjtën zgjidhje

Postimi

MIRËMËNGJES
Me shtëpinë e re të familjes Lana, rindërtuar pas tërmetit të 26 nëntorit dhe duke ju siguruar se askush nuk do mbetet vetëm përballë çdo pabesie, ju uroj një javë të mbarë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.