Infektohet Kumbaro: Po provoj efektet negative të statusit “pozitiv”

Ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, është infektuar me koronavirus dhe lajmin e bënë të ditur vetë në rrjetet sociale.

Mesazhi i Kumbaros:

Me radhë është kjo punë…
Radha ime sot të provoj efektet negative të statusit “pozitiv”🦠
Për aq kohë sa duhet nuk do të lëviz dot për të vijuar takimet e parashikuara në Qarkun e Gjirokastrës.
Por do të vijojmë kontaktet si çdo ditë përmes telefonit dhe rrjeteve sociale.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.