Punëtori bie nga pallati dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në Laç.

Gazetarja Vera Deda raporton se një punëtor rreth 28 vjeç, dyshohet se teksa punonte në një pallat, ka rënë nga lartësia duke gjetur vdekjen.

Momentalisht rrethanat e ngjarjes së rëndë janë të paqarta. Më shumë detaje do t’ju sjellim në vijim.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.