Presidenti Meta takim me ambasadorin ukrainas Shkurov

Sot, në ora 13:00, Presidenti i Republikës Ilir Meta do të zhvillojë një vizitë pune në Ambasadën e Ukrainës në Tiranë, ku do të pritet në një takim nga Ambasadori Volodymyr Shkurov.

Në përfundim të takimit, Presidenti Meta dhe Ambasadori Shkurov do të japim një prononcim LIVE për mediat.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.