Plagosje me thikë në Vlorë, 42-vjeçari transportohet në spital

Një plagosje me  thikë ka ndodhur pasditen e kësaj të hënë në  Vlorë.

Mësohet se një person rreth 42 vjeç është paraqitur në spital dhe është futur në sallën e operacionit për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Mendohet se 42 vjeçari është plagosur në krahë.

Ndër të tjera mësohet se shkak për këtë ngjarje mund të jetë bërë një konflikt i momentit.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.