‘Xing’ makinash në ‘Rrugën e Kombit’, humb jetën një grua

Një aksident raportohet të ketë ndodhur para pak minutash në ‘Rrugën e Kombit’.

Nga përplasja mes dy makinave ka humbur jetën një grua dhe janë plagosur dy të tjerë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Fushë Milot-Rrëshen në afërsi të Milotit.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.