Pak orë para finales së madhe, pamjet nga “Air Albania”

Kur kanë mbetur edhe pak orë nga starti i finales e cila starton në orën 21:00 vijnë dhe fotot e para nga Air Albania.

Tifozët e parë janë futur në stadium, teksa siç shihet në pamje fusha duket në gjendje të mirë.

Roma dhe Feynoord do të kërkojnë trofeun në Tiranë, finalj e parë për këtë kompenticion të ri.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.