Operacioni “Vorri i Bomit”/ Jepet masa e sigurisë për të arrestuarit

“Arrest me burg” është masa e sigurisë që ka dhënë gjykata për operacionin “Vorri i Bomit”.

Gentian Kore, Erjon Prengaj, Altin Gega dhe Taulant Çoku do të presin përfundimin e hetimeve dhe dhënien e vendimit në qeli.

Ndërsa për Gazmir Canin, shoferi që nuk u ndaloi efektivëve të policisë, është dhënë masa “arrest shtëpie”.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.