Objektivi i atentatit në Don Bosko ishte daja i viktimës

Edmond Crroj, daja i Erion Çelës që mbeti viktimë nga plumbat një ditë më parë në zonën e Don Boskos në Tiranë, dyshohet të ketë qenë objektivi i atentatit. Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije se autorët i kanë ndjekur prej kohësh lëvizjet e tij dhe kanë pritur rastin që të gjendej bashkë me dy nipërit.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.