Një tjetër selie të PS-së i vënë flakën, Stresi nuk ndalet: Më njoftuan se….

Protesta për vrasjen e Klodian Rashës ka hyrë në ditën e saj të pestë. Pasi dogjën selinë e PS-së në Shkodër, qytetarët e Tiranës kanë filluar të djegin dhe biznese të ndryshme në kryeqytet.

Këtë e tregoi reperi Stresi në Instagram, të cilit i kanë dërguar foto të një objekti që digjet në Tiranë, në zonën e 5 Majit. Stresi thotë se po digjet njësia e PS-së në këtë zonë. ‘Bravo Tirona, më njoftuan tek 5 Maji njësisë i vihet flaka’.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.