Në prag të finales së CL, Meta ndan një mesazh

Presidenti Ilir Meta ka ndarë një mesazh pak para nisjes së finales së Conference League.

Sipas tij, futbolli bashkon njerëzit dhe kombet, si dhe promovon vlerat më të mira sportive.

“Një foto sa një mijë fjalë nga Tirana në prag të finales së madhe të UEFA Europa Conference League!

Futbolli bashkon njerëzit e kombet dhe promovon vlerat më të mira sportive! Ky mesazh uroj të përcillet edhe sot në këtë mbrëmje të mrekullueshme që po afron”, shkruan Meta.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.