Në gjendje depresioni, 71-vjeçari i jep fund jetës

Një i moshuar i ka dhënë fund jetës në gjendje të rënduar psikologjike në Patos. Sot rreth orës 12:10, në lagjen “Naftëtari”, Patos, dyshohet se shtetasi K. Xh., 71 vjeç, në gjendje depresioni është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit duke ndërruar jetë.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.