Ndarja nga jeta e Grillos/ Basha: Lajm hidhërues

 Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar për ndarjen nga jeta të gazetarit dhe komentatorit sportiv Vladimir Grillo, i cili u shua sot në moshën 74-vjeçare pas një sëmundjeje të rëndë.

Basha shkruan se zëri i fortë dhe imazhi i paqtë i tij na kanë shoqëruar nga fëmijëria e hershme dhe se do të mbahet mend gjatë si njeriu që, përmes radios dhe televizorit, na përcolli ngjarjet kryesore të sportit

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.