Nata e ndërrimit të viteve/ Basha: E ardhmja po troket plot shpresë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar shqiptarët me rastin e Vitit të Ri 2022.

Basha shkruan në rrjete sociale, se uron që ky vit të jetë i mbushur me dashuri, gëzim, shëndet dhe mirëqenie. Ai shton më tej se të gjithë bashkë të punojnë për një të ardhme më të mirë, ku fëmijët të njohin gëzimin e merituar dhe të realizohen shpresat për një Shqipëri normale.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.