Mjeti përplas për vdekje kalimtaren në Fushë Krujë

Policia njoftoi se rreth orës 12:00, në fshatin Larushk, Fushë Krujë, automjeti me drejtues shtetasin M. Xh., 55 vjeç, ka aksidentuar shtetasen L. R.

Shtetasja L.R., 55 vjeçe, si pasojë e plagëve të marra në aksident ka humbur jetën.

Drejtuesi i mjetit, shtetasi M. Xh., është shoqëruar në Komisariat, për veprime  të mëtejshme procedurale. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.