Superkupa zhbllokohet nga goli fantastik i Mesit

Messi ka arritur të shënojë një gol të bukur ndaj Nantes në finalen e Superkupës së Francës.

Pas një asisti të bukur nga Neymar, që u devijua pak nga lojtarët kundërshtarë, ka përfunduar në këmbët e Messit.

Kaq duhej dhe ylli argjentinas ka shmangur mjaft bukur portierin.

Shikoni golin

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.