Me armë dhe me maska, grabitet filiali i Kredo.al

Filiali i institucionit financiar Kredo.al në Peshkopi u grabot sot nga një person i maskuar me kapuç, nën kërcënimin e një mjeti prerës.

Ngjarja ndodhi rreth orës 10:10, dhe dyshohet që grabitësi ka marrë një shumë parash për t’u larguar më pas rrugicave të qytetit.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes, po këqyr kamerat e sigurisë dhe po fikson çdo provë me qëllim identifikimin e autorit.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.