LAJMI I FUNDIT/ Përplasen me policinë, protestuesit thyejnë derën e Kryeministrisë

Protestuesit përpara Kryeministrisë kanë kaluar forcat policore, duke shkelmuar derën dhe duke e thyer atë.

Pasi i ka lënë për disa orë që të sulmojnë Kryeministrinë, tani policia ka vendosur të veprojë.

Në terren kanë mbërritur forcat speciale të pajisur me skafandra, duke larguar prosstuesit nga shkallët e Kryeministrisë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.