Lajm i Fundit/ Gjendet i pajetë një 55 vjeçar në Gjirokastër, dyshimet e para

Një 55-vjeçar në Gjirokastër është gjetur pa shenja jete në banesën e tij. Burime bëjnë me dije se para pak minutash është vetëvarur me litar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “11 Janari”.

Viktima i identifikuar me inicialet L.D., kishte një lavazh në pronësi të tij dhe në të njëjtin vend kishte edhe shtëpinë. Ai është vetëvarur në momentin që djali i tij punonte në lavazh ndërsa bashkëshortja kishte dalë në treg për të shitur.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.