Rama, sërish për vizitë në shtëpinë e Klodian Rashës

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sërish këtë mëngjes familjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha.

Vizita vjen një ditë pas vendimit të qeverisë për një pension për familjen Rasha, që e konsideron vrasjen e tij si aksidentale. Për këtë, reagoi dhe i ati i viktimës, Qazim Rasha, duke e quajtur një vrasje të dytë të të birit dhe duke kërkuar gjithashtu zbardhjen e këtij krimi.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.